Poliüretan dış cephe Pencere üstü Söve modelleri T0021

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Poliüretan dış cephe Pencere üstü Söve modelleri:

Bütün Poliüretan Pencere üstü Sövesi Modelleri Kapı ve Pencere söveleri yağan yağmur suyu ve dışarıdan gelebilecek her türlü sıvı maddeden korumak ve binanın cephe tasarımına mimari estetik kazandıran kapıların ve Pencere üstü sövelerin iki kenarına dikey olarak uygulanan Pencere üstü veya kapının üst kenarında ise yatay olarak uygulanan yüzeyden öne doğru (dışa doğru), değişik malzemelerden yapılabilen doğal taş, alimünyum, mermer, metal, poliüretan, beton, fibrobeton, alikobalt, poliproplen, EPS Polistiren strafor, XPS Polistiren strafor olarak üretilebilen mimari yapı elemanlarına söve denmektedir.

Poliüretan Pencere üstü sövesi modelleri Nedir :

Pencere üstü sövelerin bina dış cephesine bakan kısımlarına uygulanabileceği gibi istenirse estetik ve zengin görünüm açısından iç cephe sistemlerinde de uygulanabilir. Poliüretan Söve dış cephede iklim şartlarına dayanıklı her malzemeden yapılabilir. Söve tanımında da belirtildiği gibi, Pencere üstü ve kapı boşluklarını yağmur sularından bir nebze olsun korumanın yanında estetik görünüm amacıyla kullanılmaktadır.

Poliüretan yeni Pencere üstü söve Süsleme modelleri Özellikleri

Sağlığa Zararsız: Poliüretan yeni Pencere üstü söveleri Süsleme modelleri sağlığa zararsızdır. Kansorejen madde içermez, her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Neme ve Suya Dayanıklı
Nem ve suya karşı oldukça dayanıklıdır. İç ve dış cephede rahatlıkla uzun süre kullanılabilir.
Poliüretan Pencere üstü söveler Süsleme ürünleri B2 yanmazlık sınıfındadır.- Alev Yürümez
Poliüretan Pencere üstü sövesi Süsleme çeşitleri alev yürümez özelliğe sahiptir. Rahatlıkla iç ve dış cephede kullanılabilir.
Boyanabilir bir yüzeye sahiptir.Yalıtım özelliği vardır.
Hafif ve sağlam yapısı ile yapılara fazladan yük bindirmez.
Ürünlerimiz yapıştırma ve vidalama yapılarak kolay montaj edilebilir.

Poliüretan pencere söve modelleri T0012 

Poliüretan pencere söve çeşitleri T0011

 

Poliüretan Pencere üstü söve modelleri uygulanan çalışmalar sonucunda değişik desen ve kalınlıktadır.
Mimari bir üstün manzara elde etmek amacı ile çok yüksek bütçeler harPencere üstüanıza ve tam dilediğiniz gibi olmayan uzun vadeli ve yorucu bir prosese girmenize lüzum kalmadan hem süratli hem basit bir program olan poliüretan pencere  üstü söve çeşitleri hem pratik hem de diğer söve malzemeleri seçenekleri arasında fiyat performansı olarak da en ideal malzemedir. İç cephe söve modelleri ile de iç mekanda iç duvar söveleri olarakta poliüretan kaplama çeşitleri çoktur.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”100″ element_width=”6″ grid_id=”vc_gid:1566452854594-08432b65-0c4e-1″ taxonomies=”119″][/vc_column][/vc_row]